12 Kasım 2020’De Yayımlanmış Olan Bir Başkadır Dizisi

12 Kasım 2020’De Yayımlanmış Olan Bir Başkadır Dizisi

12 Kasım 2020’de Yayımlanmış Olan Bir Başkadır Dizisi

12 Kasım 2020 tarihinde Netflix’te yayımına başlamış olan bu dizi, Berkun Oya tarafından hem yazıp hem de yönetilmiş olan bir filmdir. Türk yapımı ve asıl dili de Türkçe olan bir dizidir. 1 sezon ve toplama 8 adet bölümden oluşmuş olan bir dizidir. Başrollerinde ise Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar ve Tülin Özen oyuncuları yer almaktadır. Dizi sadece dijital platforma ait ve yalnızca Netflix platformunda yayımlanmaktadır. Dizini yapımcı koltuğuna ise Ali Ferhunda ve Nisan Ceren Göçen isimlerin oturuyor. Toplamda 8 bölümden oluşmakta olan dizinin her bir bölümü de 40 ile 45 dakika aralığında sürüyor. Aynı zamanda 47.Altın Kelebek Ödülleri arasında da en iyi internet dizisi ödülüne sahip olmuş olan bir dizi serisidir. Ödülü ise Berkun Oya, Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Derya Karadaş ve Bige Önal beraber almışlardır. Dizinin çekimleri ise İstanbul’un Beykoz ilçesinin Tokatköy semtinde tamamlanmıştır. Dizi tür olarak ise sosyal konulu drama dizileri arasında yer almakla beraber 18 yaş ve üzeri izleyicilerin izlemesi tavsiye ediliyor. Dram ve gerilim alanında konu edinmiş olan bir dizidir. Dizini yapım şirketi ise Krek Film şirketi olmuştur.

Bir Başkadır Dizisinin Konusu ve Anlatmak İstedikleri Nelerdir

Dizinin konusunda ise canlandırılmakta olan bütün karakterlerin hayatları, hayalleri, korkuları farklıdır. Dizi içerisinde farklı olan sosyo-ekonomik geçmişlerden gelmiş olan ve İstanbul’un hem renkli hem de canlı olan hayatında şaşırtıcı bir şekilde yolları kesişip, kendine özgü olan bir grup karakteri konu alıyor. Karşılaşan bu karakterler ise ya yeni bir yola yürüyecekler ya da karmaşık bir geçmiş ile hesaplaşacaklardır. Dram türünde yer alan bir dizi olan Bir Başkadır duygulu ve duygusal bir içeriktir.

Bir Başkadır Dizisine Nereden Ulaşım Sağlanabilir

Bir Başkadır isimli Netflix dizisi sadece platform üzerinde yer almaktadır. Fakat platform üzerinde yer alan bu diziye bazı internet sayfalarından da ulaşmak mümkün olacaktır. Netlix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile sayfaya ulaşım sağlamak oldukça kolay olacaktır. Sayfalar üzerinden ya da Netflix platformu üzerinden diziye erişim sağlanıp, izlenebilir.

Genel Kültür