Logitech G Pro X Superlight Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Logitech G Pro X Superlight Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Hafifliğiyle öne çıkan ve geçtiğimiz aylarda resmi olarak lanse edilen oyuncu faresi Logitech G Pro X Superlight sonunda Türkiye’de.

Oyuncu fareleri son dönemde oyuncuların talepleri doğrultusunda inanılmaz hafif hale geldi. Bu konuda en çok dikkat çekecek çözümlerden birisi de kablosuz olarak çalışan oyuncu faresi Logitech G Pro X Superlight olmuştu. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı rengi olan sade tasarımlı yeni fare, özellikle 63 gramdan daha hafif olmasıyla öne çıkıyordu. İşte bu model artık Türkiye’de de resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Türkiye’ye iki farklı rengi de gelen ürün için açıklanan fiyat ise 1.352 TL seviyesinde yer alıyor. Fiyatıyla herkese hitap etmeyen oyuncu faresi, içindeki USB verici çıkarıldığı zaman 60 grama kadar düşüyor. Gelişmiş fare, 70 saatlik bir pil ömrüyle geliyor ve 25K Logitech HERO sensör ile hassasiyet konusunda sorun yaşatmıyor. Model elbette çok düşük gecikme değerleriyle görev yapıyor.

Logitech G Pro X Superlight oyuncu faresi dikkat çekti

Model hakkında konuşan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Logitech G olarak teknoloji ve tasarımdaki üstünlüğümüzü çıkardığımız her ürünle kanıtlıyoruz. Hem oyun tutkunları hem de espor profesyonellerinden aldığımız olumlu geri dönüşler de heyecanımızı ve tutkumuzu artırıyor. PRO X SUPERLIGHT 63 gram ağırlığı ile şimdiye kadar ürettiğimiz en hafif oyuncu mouse’u, üstelik hafif olduğu kadar da hassas ve hızlı.

Böylece kullanıcılar sadece oyuna ve galibiyete odaklanabiliyorlar. PRO serisine yeni ürünler ve teknolojiler eklemeye, dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuların hayatını kolaylaştırmaya hız kesmeden devam edeceğiz” açıklamasında bulunuyor.

Kaynak: genel-blog.com

Teknoloji