Turunç Koyunun Geniş Alanında Sınırsız Eğlence İmkanı!

Turunç Koyunun Geniş Alanında Sınırsız Eğlence İmkanı!

Turunç Koyunun Geniş Alanında Sınırsız Eğlence İmkanı!

Turunç otel geniş bir alana hizmet ederken bu sayede pek çok aktivite için de uygun alanlar bulunmaktadır. Özellikle dalış öğrenmek isteyenler ya da dalış gerçekleştirmek isteyenler için uygun olan sakin denizde tekne turlarında mümkündür. Birçok farklı deniz aktivitesi için Turunç Koyu adeta vazgeçilmezdir. Ancak plajı da denizi kadar geniş olan Turunç koyu içerisinde sakince dinlenmek, güneşlenmek ve günlük hayatın stresinden uzaklaşmak mümkündür.

Turunç koyu oldukça temiz olup, yılın belli dönemlerinde çok daha yoğun olmaktadır. Ancak Marmaris’in denizi yılın 7 ayı yüzülmeye uygun bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle tatil planınızı belirleyebilir ve çok daha geniş bir şekilde tutabilirsiniz. Otel ile denize erişim oldukça kolay olmaktadır. Bu sayede denize tatilde olduğunuz her gün girebilir ve sonrasında otelde dinlenebilirsiniz.

İki kişilik olarak tasarlana odaların sayısı toplamda 10 olup bu sayede butik bir otel olmaktadır. Butik otelin avantajları arasında yer alan sakin ortamı bu otelde yaşamanız mümkündür. Sakin ve dingin bir tatil isteyenler için oldukça uygundur. Odalarda klima bulunmaktadır ve sıcaktan rahatsız olanlar için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda her odada balkon bulunmakta ve deniz havasını otelde bile içinize çekmek mümkün olmaktadır. Wi-fi imkânı da bulunan otelde internet sorunu yaşanmamaktadır. Bu sayede gündemi takip edebilir ve yakınlarınız ile daha kolay haberleşebilirsiniz.

Tatilde Huzur Arayanların Adresi!

Marmaris otel ile yılın stresini atmak ve kendinize vakit ayırmak mümkündür. Yoğun iş sürecinizi bir kenara bırakarak hayatın ve doğanın keyfine varmak mümkündür. Otelin tüm imkânlarından faydalanırken sizler sadece anı yaşamaya odaklanabilir ve deniz ile bütünleşebilirsiniz. Sahil her saat açık olduğundan günün her saati gidebilmeniz mümkündür. Keyifli kahvaltılar ve akşam yemeklerinin de dahil olduğu otelde yemekler ile uğraşmaya gerek yoktur. Bu sayede bölgeyi keşfe de çıkabilirsiniz. Oldukça zarif bir beldede bulunan otel belde ile kaynaşma imkanı da vermektedir. Keşfe çıkabilir ve kendiniz için keyifli olan ne ise onu yaparak tatilinizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Genel Kültür