Bim Aktüel Ürünler Ne Zaman

Bim Aktüel Ürünler Ne Zaman

Bim Türkiye’nin Önde gelen perakende ağlarından biri haline geldi. Bundan Yaklaşık 26 yıl önce kurulduğu günden bugüne kadar perakendecilik sektöründe hizmet veren Bim marketler bu süreçten beri geleneksel olarak yapmış olduğu Bim Cuma günü aktülel ürünleri yayımlıyor ve Müşterinin istekleri doğrultusunda her hafta düzenli olarak işleri yapıyor.

Gıda ürünlerinden tutun da, Hırdavat, oyuncak, zayıfta olsun Meyve Sebze, Dondurulmuş ürünler gibi bir çok konuda geniş aktüel ürün portföyüne sahip olan Bim mağazaları genellikle bu ürünlerde her hafta düzenli olarak indirim katalogları yayımlamaktadır.

Bim Aktüel ürünler Salı ve Cuma Günü

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar Aktüel katalog ürünleri yayımlayan Bim Her hafta Bim market de ne var? diyen müşterilerini merak içinde bırakıyor ve market açılış saatlerinde aktüel ürünlerin geldiği günde oldukça yoğun anlar gerçekleşebiliyor. Açıldığı günden bu güne kadar Cuma günleri aktüel ürünleri yayımlayan bim Market Daha sonra ihtiyaçları dağıtmak ve daha fazla müşteri elde etmek için Salı günleri de katalog yayımlaya başladı. Cuma günleri kadar yoğun bir katalog olmasa da bu kataloglar oldukça verimli geçmektedir.

Salı günü yayımlanan bu kataloglar genellikle Gıda ve kozmetik ürünlerine ağırlık vererek belirli bir kitleye hitap etmektedir. Cuma günü yayımlanan kataloglar oldukça merak edilen ve zaman zaman pandemi bile dinlemeden Cuma günleri Bim marketlerin önünde kuyrukların oluşmasına sebep olan bir hale dahi gelmiştir. Çoğu zaman bir iki parça gelen ürünleri marketlerde almak için birbirine giren müşterilerin haberi bile konu haline gelmiştir.

Pandemi Dolayısı ile Aktüel ürünlerin Günü değişti

Esnaf ve sanatkârlar Hafta sonu yasakları başladığı günden beri kendilerinin satış yapamadığı hırdavat, kırtasiye, temizlik ürünleri gibi ürünlerin bim market gibi marketlerin satışını yapıtlığını ve haksız rekabet olduğu yönünde şikayetlerin gelmesi üzerine. Hükümet Bu serzenişlere kulak asarak artık hafta sonları zaruri ihtiyaçların dışında ürünlerin satışının yasak olduğunu duyurdu. Hal böyle olunca hafta sonundan bir gün önce satışa başlayacak bim ürünlerinin elinde kalmaması ve daha fazla müşteriye hitap edebilmek için kataloglarının günü değiştirdi ve genellikle Pazartesi gününe aldı.

Bim aktüel ürünlerinin bu denli yoğun takibe alındığı bu dönemde bizde hangi gün yayımlanırsa yayımlansın güncel olarak takip edebileceğiniz bir internet sitesini sizin için öneriyoruz. https://kampanyakolik.com/aktuel-urunler/bim/ adresinden Bim aktüel ürünler kataloğunu ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Genel Kültür