Dosya Yükleme Ne İşe Yarar

Dosya Yükleme Ne İşe Yarar

Dosya Yükleme Ne İşe Yarar

Dosya yükle işlemleri hem cihazlarınızda yer açmanızı hem de kalıcı bir şekilde internet ortamında belge ve benzeri özel klasörlerinizi yüklemenizi sağlar. Bu sayede hem alandan hem zamandan tasarruf edebilirsiniz. Dosya.org ile kişisel dosyalarınızı güvenli bir şekilde web sitesine yükleyebilir ve ömür boyu kalmasını sağlayabilirsiniz.

Günümüzde somut arşivler tamamen ortadan kalkmak üzere olduklarından internet ya da bilgisayar ortamında klasörler halinde arşivlenmektedirler. Bu nedenle bilgisayarlarda büyük disk alanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Disk alanlarının büyük olması veya harici HDD gibi ek depolama alanların satın alınması fazladan maliyetin ortaya çıkmasına sebep olur. Ayrıca harici hard disklerin çabuk bozulması, dosya güvenliğini tehdit etmektedir. Kaybolma, çalınma gibi durumlarda ne harici hard disk ne de bilgisayardan geri kurtarılamayacak dosyalar tamamen ortadan kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Dosya yükleme sitesi dosya.org’da ise böyle bir şey söz konusu değildir.

Güvenli Veri Depolama ve Yükleme

Dosya yükle hizmeti sayesinde fotoğraf, video, belge ve benzeri özel dosyalarınızı ömür boyu koruma altına alabileceğiniz dosya.org ile üyelik sistemi sayesinde her zaman güvence altındasınız. Dosyalarınız veya belgeleriniz asla 3. şahıs veya web siteleri ile paylaşılmaz. Hızlı yükleme sistemi sayesinde zamandan tasarruf ederek cihazlarınızda yer açabilir, dosya.org hesabınıza giriş yaparak dilediğiniz yerden dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Dosya.org aynı zamanda Premium özellikleriyle de öne çıkmaktadır. Bu Premium avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Beklemeden direkt dosya indirebilirsiniz.
  • Reklamlarla uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Maksimum indirme hızına sahip olursunuz.
  • Sınırsız dosya indirebilirsiniz.
  • Dosya yükleme hızınız artar.
  • Teknik sorunlarda destek alabilirsiniz.
  • Sınırsız depolama alanına sahip olursunuz.

Dosyaları sanal bir ortamda depolamanın ve güvende tutmanın tek adresi olan dosya.org ile en önemli belge ve dosyalarınızı gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olduğu anda internetin olduğu her yerden hesabınıza girip dosya indirebilir veya yükleyebilirsiniz. Ayrıca Chrome veya FireFox kullanıcıysanız dosyalarınızı yüklemek için seçtiğiniz belgeleri sürükleyip ilgili alana bırakmanız yeterli olacaktır. Masaüstü, dizüstü, tablet ve telefon gibi internete erişimi olan her cihazdan kolaylıkla belgelerinize erişebilirsiniz.

Teknoloji