Tanışma ve Sohbet Uygulaması Coffee Meets

Tanışma ve sohbet uygulaması Coffee Meets uygulaması bekarlar için daha yaratıcı bir buluşma ortamı yaratmaktadır.

Neden Coffee Meets tercih edilir?

  • Eşleşmeleri önceden inceler ve gereken düzenlemeleri yapar
  • Derinlemesine ilişki arayan hesaplar çok bilgi verdikleri için fark edilmeleri çok kolaydır.

Coffee Meets, restoran veya kafeye giden insanların yanlarına eş bulmaları ve güzel vakit geçirmeleri için çok iyi bir uygulamadır. Coffee Meets Bagel, biraz paslanmış insanlara kolay bir atmosfer yaratmayı amaçlayan tanışma uygulamalarının kahve kapma versiyonu gibidir. İstediğiniz konuda konuştuğunuzu ve flörtleştiğiniz kişiyle sısacık bir kahve eşliğinde bir barda buluşma, bir kafede buluşma veya ilk buluşma olarak tiyatro, sinema gibi bir etkinlik isteyebilecek kişiler için çok ideal bir uygulamadır.

Uygulamada herhangi bir din, ırk, dil, cinsiyet aşağılaması yaratabilecek herhangi bir cümle kuranlar veya tacizcilere yer verilmemektedir. Uygulamanın kullandığı algoritma bu konuda güvence vermektedir. Böyle profiller asla sizin önünüze düşmeyecektir.

Her gün, cinsiyetinize, tercihlerinize, konumunuza ve premium üye olup olmadığınıza bağlı olarak 21 tane önerilen arasından tercihinizi yapabilir ve beğenilmeyi bekleyebilirsiniz. Bu sistemin adına simit, eşleşme bulunmamasına açlık denir. Simit, tercihlerinize ve önceki günlerde aç olmadığınız simitlere dayanan algoritma ile küratörlüğünü yapar.

Önerilen eşleşmeleri atladıktan sonra daha fazla arama yapma havasındaysanız, keşfet etiketi altında her zaman daha fazla kullanıcıya göz atabilirsiniz.

Ücretli kullanıcılar, profillerinin altında, ne kadar aktif olduklarından genellikle yanıt vermelerinin ne kadar sürdüğüne kadar diğer kişilerin istatistiklerini görebilirler. Bu özellikleri deneyimlemek için ücretli uygulamaya geçmeniz gerekmektedir.

Tanışma ve sohbet uygulaması Pure ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür