Eğlenceli Ve Heyecan Verici Bir Spor Bilardo

Eğlenceli Ve Heyecan Verici Bir Spor Bilardo

Eğlenceli ve Heyecan Verici Bir Spor Bilardo

Bilardo oynamak, herkesin keyif alabileceği eğlenceli ve heyecan verici bir spordur. Bilardo oynamak için bir bilardo masasına, toplara, ipuçlarına ve tebeşire ihtiyacınız olacak. Deneme bonusu veren siteler

  • Önce topları bilardo masasına yerleştirin. Başlamak için siyah bir nokta ile işaretlenmiş bir işaret topuna ve yedi şerit, yedi katı ve bir siyah 8 topla gelen 15 numaralı topa ihtiyacınız olacak. Topları bilardo masasının bir ucundaki üçgen şeklinde yerleştirin.
  • Ardından, önce kimin kırılacağına karar verin. Breaking, bir oyuncunun oyunun başlangıcı için işaret topuna vurması ve en iyi molayı veren oyuncunun önce gitmesidir. Molanın amacı, 15 numaralı topları bilardo masasının diğer ceplerine yaymaktır.
  • Üçüncüsü, işaretini seç. Farklı bilardo formları farklı ipuçları gerektirir, ancak sizin için doğru olanı bulmak önemlidir, ister bir bilardo işareti, ister carom ipucu veya bilardo ipucu olsun. İşaretin düz, sağlam ve elinize rahatça uyduğundan emin olun.
  • Artık bir atış yapmaya hazırsınız. İşareti, işaret topuna vurmak istediğiniz yönde sıraladığınızdan emin olun. Hazır olduğunuzda, işaret topuna nişan alın ve vurun, bu daha sonra diğer toplara da vuracaktır.
  • Nesne topu cebe sokulursa, oyuncuya atıcı denir. İşaret topuna vururken, atıcının işaretin ucunun hedef topun yakınındaki yastığa temas ettiğinden emin olması gerekir.
  • Bir oyun sırasında faul ve güvenlik gibi akılda tutulması gereken kurallar vardır, bu da kişinin topunun cebe atılmasını ve yanlışlıkla rakibin topunu batırmasını önlemeyi ifade eder. Tüm toplar cebe indirildikten sonra, topları için en fazla puana sahip olan oyuncu kazanır.

Artık bilardo oynamayı bildiğinize göre, saatlerce eğlencenin tadını çıkarmaya hazırsınız!

Spor