Lumbal Disk Hernisi Bel Fıtığı Tedavisi

Lumbal Disk Hernisi Bel Fıtığı Tedavisi

Lumbal Disk Hernisi Bel Fıtığı

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri gün geçtikçe artış gösteriyor. Bu alanda uzman bir şekilde karşımıza çıkan Fatih Kırar, gerekli bilgileri hastalarına sunuyor. Bel fıtığı konusunda karşımıza çıkan lumbal disk hernisi, günümüzde bel fıtığı olarak biliniyor. Gündelik hayatımızda ve faaliyetler esnasında büyük bir sıkıntı oluşturur. Bel fıtığı yaygın bir hastalık olsa doğru tedavi yöntemleri ile kısa sürede ortadan kalkabiliyor. Ancak eğer doğru zaman doğru tedavi uygulanmazsa büyük sıkıntıları beraberinde getirir. Peki herkes tarafından bahsedilen ve sıklıkla karşımıza çıkan bel fıtığı nedir?

Bu konuda Beyin ve Sinir Cerrahisi Fatih Kırar, konu dahilinde bel ve omur bölgesi’nde yer alan diskin yırtılmasıyla sinir bölgesinde belli bir hasar oluştuğunu belirtiyor. Buna karşı sinir sıkışması meydana gelerek omuriliğin kanal değiştirmesi sonucunda bel fıtığı ortaya çıkıyor. Genel olarak birtakım ağrıların ortaya çıkması ile kendini belli ediyor.

OP. DR FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar tarafından hastalığa dair yaygın bir şekilde gözlemlenen ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri günümüze kadar büyük bir gelişme gösterdi. Uzman doktor tarafından gerçekleştirilen tanı yöntemlerine karşı farklı tedavi yöntemleri geliştirilmeye başlandı. Mevcut son teknolojiden yararlanılarak ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri kullanılmakta. Doktor tarafından doğru tespitler sonucunda meydana gelen tedavi yöntemi ortalama olarak 15 dakikalık bir işlemdir. Gerçekleşen bel fıtığı ağrılarına karşı kesin ve risksiz bir çözüm olarak kabul edilir. Her yaşta hasta için uygun tedavi yöntemi olmaktadır.

Bu duruma ek olarak kalıcı bir etki göstermekte ve beraberinde kısa süren tedavi yöntemi ile mutlu hastalar ile karşılaşılmaktadır. Uyguladığı tedavi yöntemi binlerce hasta ile karşımıza çıkmakta olup beraberinde hastaları ile yoğun ilgilendiği bilinmektedir. Sadece doktor değil aynı zamanda ekibi de hastalar ile yakından ilgilenerek tedavi ve sonrası süreçte daima yanında yer almaktadır. Hastaları ile büyük bir ilgi gösterirken uyguladığı ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri acısız ve ağrısızdır. Binlerce hastaya sahip olan başarılı Beyin ve Sinir Cerrahisi bu alanda aynı zamanda çalışmalarına devam etmektedir.

Sağlık