Orange County Hotel Alanya Neler Vaat Eder?

Orange County Hotel Alanya Neler Vaat Eder?

Orange County Hotel Alanya Neler Vaat Eder?

Yorucu geçen bir yılın ardından güzel bir tatil yapmak adına Alanya’yı tercih etmelisiniz. Antalya’nın bir ilçesi olarak bilinen Alanya; popülerliği ile dikkat çeker. Yalnızca Türkiye’den olmamakla beraber dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan insanların da tatil için Alanya’ya geldiklerini söylemek mümkündür.

Takdir edersiniz ki, Alanya bünyesinde çok sayıda otel mevcuttur. Onlardan birisi de Orange County Hotel Alanya! Yazımız sayesinde bu otel hakkında en doğru bilgileri alabilirsiniz. O halde başlayalım!

Orange County Hotel Nasıl Bir Oteldir?

Her şeyden önce, Antalya’nın birçok oteli gibi denize sıfır olduğunu ifade edebiliriz. Cennetten bir köşe olarak tanımlanabilir. Çarpıcı ve görkemli mimarisi ile gören herkesi kendisine hayran bırakır. Plajı ile de ne kadar eşsiz bir otel olduğunu belli eder. Bunun yanı sıra, müşteri memnuniyetini sağlamak adına elinden geleni yapmaya hazır güler yüzlü çalışanları ile de farkını ortaya koyar. Orange County Hotel; tahmin edebileceğiniz üzere ultra her şey dahil konsepti ile hizmet verir. Bu durum; otelin kendisi için ödenen parayı sonuna kadar hak ettiğini gösterir. Müşteriler; üç öğün yemeği ücretsiz olarak tüketebilirler. Bunun yanı sıra, otelin belirlemiş olduğu yerli ya da yabancı alkollü ve alkolsüz içecekleri de ücretsiz olarak içebilirler.

Orange County Hotel; konaklama seçenekleri ile de göz doldurur. Başta standart kara ve deniz manzaralı oda olmak üzere aile odası, kral süit, eco room ve balayı odası gibi farklı seçenekleri vardır. Bilhassa balayı odasının varlığı büyük bir avantajdır. Takdir edersiniz ki, çiftler; balayı için Alanya’ya gelmek isterler. Orange County Hotel; balayı çiftlerine özel ikramlarda bulunur. Onları özel bir odada ağırlar. Ayrıca, yine balayı çiftlerine indirimler yapar. Otelin aileler için de uygun bir adres olduğunu söyleyebiliriz. Herhangi bir yaş kısıtlaması yoktur. Bir başka deyişle, çocuklar da tatilleri sırasında aileleriyle beraber bu otelde kalabilirler.

Neden Bu Oteli Tercih Etmelisiniz?

Otelin konaklama seçeneklerinin yanı sıra yeme içme alternatifleri de oldukça iyidir. Üç öğün ücretsiz yemek sunulan ana restoranın yanı sıra ücretli ve rezervasyonlu olarak hizmet veren a la kart restoranları da mevcuttur. Bunun yanı sıra, atıştırmalıklar için gidilebilecek kafeler de mevcuttur. Otelin barları ve pizza köşesi de övgüyü hak edecek lezzete ve kaliteye sahip ürünleri bünyesinde barındırır.

Orange County Hotel Alanya; SPA merkezine sahiptir. İnsanların dinlenebilmeleri ve farklı bakım seçeneklerinden yararlanabilmeleri adına tasarlanan SPA merkezinde başta masaj olmak üzere çok sayıda hizmet sunulur. Bunun yanı sıra, otelin çocuk kulübü de övgüyü hak eder. Aileler; çocuklarını gözleri arkada kalmadan söz konusu çocuk kulübüne bırakabilirler. Bu sayede, çocuklarının tatil sırasında güzel vakit geçirmelerini sağlarlar.

Orange County Hotel Alanya için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız otelin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Moda ve Yaşam