Son Dakika Fenerbahçe Haberleri Lincoln Henrique Maç Sonrası Konuştu İkinci Golüm Daha Güzeldi

Son Dakika Fenerbahçe Haberleri Lincoln Henrique Maç Sonrası Konuştu İkinci Golüm Daha Güzeldi

Son Dakika Fenerbahçe Haberleri: Lincoln Henrique Maç Sonrası Konuştu! “İkinci Golüm Daha Güzeldi”

Son dakika Fenerbahçe takımı haberleri: UEFA Avrupa Ligi içerisinde Çekya ekibi ve Slovacko ile eşleşmiş olan Fenerbahçe takımı, turun ilk maçı içeirisinde karşısında bulunan rakibini 3-0’lık bir skor ile mağlup etmeyi başardı. Karşılaşmanın sonrasında rakibine 2 adet gol atarak yıldızlaşan Lincoln Henrique, maç ardından birtakım açıklamalarda bulundu. Henrique, “İkinci golüm daha güzeldi. Top süzülerek çok güzel gitti.” ifadelerine açıklamasında yer verdi.

UEFA Avrupa Ligi içerisinde Çekya ekibi Slovacko ile eşleşen Fenerbahçe takımı, turun ilk maçında rakibini 3-0’lık bir skor beraberliğinde mağlup duruma düşürmeyi başardı. Karşılaşmanın sonrasında toplamda maç içerisinde 2 adet gol atarak yıldızlaşmış olan Lincoln Henrique, maç sonrasında basına karşı birtakım açıklamalarda bulundu.

İŞTE HENRIQUE’NİN AÇIKLAMALARI:

“Sol ayağım çok önemli. Şükür ki 2 gol attım. Bu turnuvada gruplara kalmak istiyoruz. İkinci golüm daha güzeldi. Top süzülerek çok güzel gitti.”

“Fenerbahçe büyük bir takım. Çok fazla kaliteli oyuncu var. Duran toplarda güçlüyüz. Ben varım, Arda var, İrfan Can var. Çok iyi kullanıyoruz. Antrenmanlarda çok çalışıyoruz.”

“Zor bir sezon olacak. Bu sezon kolay olmayacak. Büyük beklenti var üzerimizde, bunu biliyoruz. Çok iyi çalışıyoruz. Hedeflerimiz kupalar kazanmak, tarih yazmak.”

Henrıque’nin yapmış olduğu açıklamalar ve maçın sonucu da canlı bahis siteleri içerisinde yerini korumayı başardı.

Spor