Jesus Arabistan’ı Seçti Avrupa Basınında Eleştiriler Peş Peşe Geldi

Jesus Arabistan’ı Seçti Avrupa Basınında Eleştiriler Peş Peşe Geldi

Jesus Arabistan’ı Seçti Avrupa Basınında Eleştiriler Peş Peşe Geldi

2023 yılında Suudi Arabistan’ın Al-Hilal kulübüne geçti ve burada da başarılı bir sezon geçirdi. Takımını şampiyonluğa taşıdı ve Asya Şampiyonlar Ligi’nde yarı finallere kadar geldi. Ancak en büyük başarısı, Brezilya’nın Flamengo kulübünün teknik direktörü olarak geldi. Takım, 2019 yılında Copa Libertadores, Brezilya Serie A ve Brezilya Kupası’nı kazandı. Bu, takımın 1981’den bu yana ilk Copa Libertadores şampiyonluğu oldu ve Jorge Jesus’u efsanevi bir antrenör haline getirdi. meritking giriş

Jorge Jesus, çalışkan, zeki ve parlak bir kişiliğe sahiptir. Futbol ile ilgili öğrencilerine karşı tutkulu ve zorlayıcı bir öğretmendir. Takımına karşı dürüst ve adil olmanın yanı sıra takım arkadaşlarına saygılı ve destekleyici bir liderdir. Futbolcu hayatından kendine bir şeyler katarak, antrenörlük kariyeri boyunca oyuncularına örnek teşkil etmiştir. Aynı zamanda, başarıyı elde etmek için çalışma etiğiyle tanınan Jorge Jesus, disiplinli bir yaşam tarzına da sahiptir.

Jorge Jesus, kariyeri boyunca dünya futbolunda saygın bir antrenör haline geldi. Becerikli bir öğretmen ve lider olan Jesus, takımlarını disiplinli bir şekilde yönlendirerek birçok başarı elde etti. Savunma ve hücum yönlerinin her ikisine de ağırlık veren teknik tarzı, oyuncularını her pozisyonda geliştirmek için tasarlandı. Karizmatik kişiliği, çalışma etiği ve futbola olan tutkusuyla, Jorge Jesus tüm zamanların en iyi antrenörleri arasında yerini almıştır.

Spor