Nick Kyrgios Kimdir

Nick Kyrgios Kimdir

Nick Kyrgios Kimdir

Nick Kyrgios, dünya çapında bir tenis oyuncusu ve bir sosyal medya sansasyonu. Kariyeri boyunca birçok prestijli turnuva ve unvan kazandı. Korttaki çılgın davranışları ona tenis dünyasında birçok düşman kazandırdı, ama aynı zamanda birçok arkadaş da edindi. Kısacası Nick, önünde parlak bir geleceği olan ilham verici bir genç adamdır. Tenis raketi kullanımında profesyoneldir.

Nick Kyrgios Kariyeri

Nick şu anda ATP sıralamasında dünyada dördüncü sıradadır. Ayrıca turnuvadaki ilk denemesinde 2016 Avustralya Açık’ta yarı finale çıkmayı başardı. Buna ek olarak, Nick ayrıca 2016 Fransa Açık ve 2016 Wimbledon Şampiyonalarında çeyrek finallere ulaştı. Ayrıca Brezilya, Rio de Janeiro’daki 2016 Olimpiyat oyunlarında ikinci oldu. Nick, sahadaki başarısının yanı sıra sosyal medyada Roger Federer’i aradığında da manşetlere taşındı. Saha dışındaki tavrı, özellikle sosyal medya kişilikleriyle olan ilişkileri olsa da, sık sık sorgulandı. Ne olursa olsun, Nick şu anda sporda aktif olan en başarılı oyunculardan biridir. Başarılı ismin kendi tenis ayakkabıları var.

Nick Kyrgios Hayatı

Nick’in kariyeri, sahadaki aşırı davranışları nedeniyle tartışmalara sahne oldu. Hayranlar ve diğer profesyonel tenisçiler, onun canlı yayında kaybettiğini görmekten nefret ediyor. Ancak, Nick’in alışılmışın dışında oyunu onu tehlikeli bir rakip yapar. Giderek daha tartışmalı taktikler kullanmaya başladığından beri daha da başarılı oldu. Eşsiz stili, Rafael Nadal ve Andy Murray gibi en üst sıradaki oyuncular için bile onu karşı koyması zor bir oyuncu yapıyor. Hayranlar Nick’in oynamasını izlemeyi sever; ama itibarına daha fazla zarar verirse emekli olmasını çok isterlerdi. Tenis çantaları oyunculara avantajlar sağlayan ekipmanlardır.

Nick tenis hayranları arasında oldukça takipçi kazandı- tenis camiasının dışında bile. Pek çok sıradan taraftar, arkadaşları ve aileleri ile televizyonda veya akıllı telefonlarda tenis maçları izliyor. Nick’in tuhaflıkları, BYO eğlence seçenekleriyle yapacak yeni bir şeyler arayan izleyiciler için onu eğlenceli bir seçim haline getiriyor. Tahmin edilemez davranışı, onu şovun ana karakteri olarak hareket etmek için mükemmel yapıyor. Nick’in kemerinin altında birkaç başarısı var; ama hayranlar bundan sonra ne başaracağını görmek için sabırsızlanıyor.

Spor