Süper Lig Fikstür Çekimi Ne Zaman, Saat Kaçta 1

Süper Lig Fikstür Çekimi Ne Zaman, Saat Kaçta 1

Süper Lig fikstür çekimi ne zaman, saat kaçta? 1. Lig fikstür çekimi ne zaman?

2022-2023 sezonu için Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig fikstür çekim tarihleri tam anlamı ile belirlendi. Fikstür çekimi, 4 Temmuz Pazartesi günü saat 19.00’da, Spor Toto 1. Lig fikstür çekiminin ise 5 Temmuz Salı günü tekrardan saat 19.00’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri içerisinde yapılacağı söylendi.

Spor Toto Süper Lig fikstür çekimi, 4 Temmuz Pazartesi günü saat 19.00’da, Spor Toto 1. Lig fikstür çekiminin de 5 Temmuz Salı günü yine saat 19.00’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapılacak olduğu belirtildi.

TFF içerisinde olan yetkili bireyler ve kulüp temsilcilerinin de katılacak olduğu bu fikstür çekimleri, beIN SPORTS kanalı üzerinden canlı bir şekilde yayınlanacak. Canlı bahis siteleri üzerinden de fikstür çekimlerine erişim sağlanabilecek.

Medyaya Önemli Bir Bilgilendirme:

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig fikstür çekimleri içerisinde akreditasyon uygulamalarına gidilecek ve hemen ardından da bu etkinlikleri yalnızca TSYD üzerinden akredite olan medya mensupları da takip edebilmiş olacak.

Fikstür törenlerinin görüntü çekimi ve görüntü yayını, sadece her iki adet ligin de resmi bir yayıncısı olan beIN SPORTS tarafından yapabilecek.

Bu sebep dolayısı ile diğer ulusal televizyon kanallarının kameramanları da salonda çekimi yapamayacak olup yalnızca fuaye bölümü içerisinde oluşturulacak olan röportaj alanında çekimlerini gerçekleştirmiş olabilecek.

Kura çekimleri ile ilgili tüm haber ve tüm fotoğraflar, Türkiye Futbol Federasyonu’nun internet sitesi olarak yer alan TFF.org’da yer almış olacak.

Spor